/* */

Nyní se nacházíte: KÄRCHER HOME & GARDEN

HOME & GARDEN

VÝROBKY HOME & GARDEN

Čisticí stroje Kärcher Home & Garden (pro dům a zahradu) jsou vhodné pro účinné čištění domácnosti, domu i jeho okolí. S našimi produkty pro dům a zahradu chceme pomoci našim zákazníkům se snáze vyrovnat s potřebami každodenního života. Naše výrobky jsou používány nejen proto, že jsou tiché a úsporné, ale protože efektivně čistí. Jsou také hezké na pohled, intuitivně se ovládají, takže je úplně jedno, o jak velký úkol se jedná. Zábava je o to větší.

Široký sortiment čisticích přístrojů pro snadnou práci - od čištění oken, čističe koberců a podlahových ploch, přes vysokotlaké čističe až po parní čističe a parní stanice na žehlení.

O venkovní efektivní čištění se postarají vysokotlaké čističe a zametací stroje Kärcher. Zejména naše tlakové myčky jsou nepostradatelnou součástí mnoha domácností. Jsou univerzálně použitelné na čištění okolí domu, dvora, zahrady i auta a ještě šetří životní prostředí. Sortiment doplňuje část "Zahrada", která zahrnuje čerpadla a zavlažovací systémy, které pracují vysoce efektivně a šetří přírodní zdroje. S tímto sortimentem zboží tak nabízíme vhodné řešení pro každý problém v oblasti čiště

Řadit dle:  důležitosti | data  | nadpisu  | počtu stažení

Zobrazit jakoseznam  | tabulka

ikona Soubor
ikona souboru Hlavní katalog Home & Garden