/* */

Nyní se nacházíte: JOHN DEERE Kompaktní traktory Řada 2 2036R

2036R

2036R Vlastnosti a specifikace 3-válcový vznětový motor o výkonu 18,5 kW Přímé vstřikování paliva Čelní tříbodový závěr Commandcut - elektronické nastavení výšky sečení Hydrostatická převodovka s pedály Twin Touch Komfortní kabina s odpruženým sedadlem Motor 3-válec, diesel Výkon 26,9 kW (36,6 k) při 2500 ot./min. Zdvihací kapacita 946 kg (v bodě zdvihu) Průtok hydrauliky 35,2 l/min.

Všestrannost v malém balení

Ačkoliv mají velikost pro parkování v garáži, nabízí traktory řady 2 odolnost a jiné prvky velkých traktorů: tříbodový závěs kategorie 1 a robustní nápravy pro větší zátěž. Všechny modely z této řady (2026R a 2036R) jsou vybaveny pohonem všech 4 kol, hydrostatickou převodovkou, ergonomické ovládání, ochranný rám ROPS a tempomat.

Pokud hledáte kompaktní traktor svými rozměry, ale nechcete dělat kompromis ve výkonu, vyzkoušejte traktory řady 2R.

Kapalinou chlazený vznětový motor

Kapalinou chlazené vznětové motory

Zkonstruovány pro zajištění výkonu a kroutícíhomomentu již v nízkých otáčkách. Od modelu 2027R mají všechny motory přímé vstřikování paliva provyšší kroutící moment a nižší spotřebu paliva.

Komfortní obsluha  

Ovladatelnost a komfort

Široká a plochá podlaha, ergonomické ovládací prvky, hydrostatická převodovka ovládaná dvěma pedály Twin Touch, tempomat či volitelná kabina - to vše přispívá snadné ovladatelnosti a pohodlnému řízení traktorů řady 2.

Čelní nakladač Quik-Park 200CX  

Čelní nakladač H130 Quik-Park

Přeměňte nakládání na sečení v minutách. Volitelnýčelní nakladač H130 lze připojit a odpojit vetřech minutách a bez potřeby nářadí. Nakladač sejednoduše ovládá pomocí joysticku 

Napište nám


antispam
Zadejte text z obrázku