/* */

Nyní se nacházíte: JOHN DEERE Kompaktní traktory Řada 1 1026R

1026R

1026R Vlastnosti a specifikace Navržen pro stísněné prostory Pohodlné místo pro obsluhu Rychlá výměna nářadí Snadné řízení díky hydrostatické převodovce Motor 3-válce, diesel Výkon 17,5 kW (23.8 k) při 3200 ot./min. Zdvihací kapacita 525 kg (v bodě zdvihu) Průtok hydrauliky 24 l/min.

NAVRŽEN PRO KOMFORT

Navržen pro komfort

Při konstruování modelu 1026R kladli naši designéři důraz na pohodlí:

  • Plochá a snadno přístupná podlaha 
  • Tempomat v základní výbavě 
  • Homologace pro provoz po veřejných komunikacích 
  • Nastavitelný volant 
  • Odpružené sedadlo deluxe 
  • Standardně pohon 4 kol  
  • Nastavení výšky sečení přímo ze sedadla 
 

TŘÍVÁLCOVÝ DIESELOVÝ MOTOR S VYSOKÝM KROUTÍCÍM MOMENTEM

Motor

Dieselový motor s výkonem 23,8koní, který vyhovuje normám Interim Tier 4, a dva standardní hydraulické okruhy zajišťují dostatečný výkon pro zvládnutí nejnáročnějších úkolů.

 

TŘÍBODOVÝ ZÁVĚS KATEGORIE 1

Závěs

Tříbodový závěs kategorie 1 se zdvihovou kapacitou 525kg na konci ramen umožňuje flexibilitu při použití široké nabídky nářadí, například kultivátor, cepový sklízeč, postřikovač atd. 

 

MAXIMÁLNÍ BEZPEČNOST

Bezpečnostní rám

Ochranný rám ROPS je u tohoto modelu pro zajištění maximální bezpečnosti součástí základní výbavy. Navíc je snadno sklopný, což využijete, jestliže potřebujete jet pod stromy nebo ho potřebujte skladovat v omezených prostorách. 

 

HYDROSTATICKÁ PŘEVODOVKA

Hydrostatická převodovka

Model 1026R má posilovač řízení a hydrostatickou převodovku se dvěma rozsahy a pedály Twin Touch pro snadné a přesné ovládání.

 

EXKLUZÍVNÍ ŽACÍ ÚSTROJÍ SE SYSTÉMEM PŘIPOJENÍ AUTOCONNECT

Žací ústrojí AutoConnect

Doslova v mžiku připojíte jedno z našich prvotřídních žacích ústrojí se systémem připojení AutoConnect, které je k dostání ve dvou velikostech 137cm a 152cm, a ani nebudete muset opustit sedadlo řidiče. Stačí jen traktorem přejet přes žací ústrojí, počkat až uslyšíte dvě kliknutí při automatickém připojení žacího ústrojí a vývodového hřídele a můžete vyrazit. Ano, tak snadné to je. A rychlé. 

Přehrát video

 

PROSTORNÁ KABINA

Prostorná kabina

Volitelná kabina je velmi prostorná a výborně vybavená. Je zde čalouněné sedadlo deluxe, má velké dveře a integrovaná pracovní světla. Zaručuje skvělý výhled a díky tomu, že výška kabiny nepřesahuje 2 metry je práce v blízkosti stromů a jiných překážek bezpečnější. 

Přehrát video

 

NAKLADAČ H120 SE SYSTÉMEM QUIK-PARK

Nakladač Quik-Park H120

Volitelný snadno připojitelný čelní nakladač H120 se ovládá pomocí integrovaného joysticku. Se zdvihovou kapacitou 380kg zvládne nakladač i v maximální výšce prakticky každý úkol, před který ho postavíte.   

Přehrát video

 

SBĚRNÝ SYSTÉM

Sběrný systém

Pokud chcete posečenou trávu a listí sbírat, můžete si pořídit volitelný sběrný systém 580L nebo 580H. Sběrný koš má objem 600 nebo 850 litrů, umožňuje výškový zdvih (580H) a je obsluhován jednou rukou, díky čemuž je vykládání hračkou. 

Napište nám


antispam
Zadejte text z obrázku